Apie mus

„Auto ABC“, pradėjusi savo veiklą 1976 m. kaip Kauno vairuotojų ruošimo ir kvalifikacijos kėlimo mokykla, o nuo 1993 m. tapusi UAB, yra ilgaamžiškiausia ir giliausias tradicijas puoselėjanti bei daugelio automobilininkų pasitikėjimą pelniusi vairavimo mokykla Kaune. Nuo pat įsikūrimo „Auto ABC“ vairavimo mokykla gyvuoja tuo pačiu adresu – Islandijos pl. 15, netoli didžiosios Savanorių, Šiaurės ir Pramonės prospektų sankirtos, ties įvažiavimu į Kauno miestą.

UAB „Auto ABC“ veikla neapsiriboja tik vairuotojų mokymu. Netoliese gyvenantiems kauniečiams palankiomis sąlygomis siūlome automobilių saugojimo aikštelės paslaugas. „Auto ABC“ veikia autodalių parduotuvė, kurioje galima įsigyti pasaulyje gerai žinomų gamintojų produkcijos. Pas mus taip pat galima įsigyti vairavimo mokymui klasėms reikalingą  vaizdinę mokomąją medžiagą: stendus, sankryžų simuliatorius, šviesoforus, magnetinis kelio ženklus, mokomajam automobiliui privalomus skiriamuosius ženklus – šviečiančius “M“ gaubtus. Šioje mokykloje taip pat galima išklausyti pirmosios medicininės pagalbos kursus, įsigyti naujausias KET atmintines.

 „Auto ABC“ dirba kelios dešimtys savo srities specialistų, kurie ruošia motociklų, lengvųjų automobilių, autobusų, troleibusų, sunkvežimių, vilkikų, pavojingų krovinių vairuotojus. Taip pat vykdomas papildomas mokymas pradedantiesiems vairuotojams bei mokymas po teisės vairuoti atėmimo. Specialiai parengti įrengimai leidžia besimokantiems susipažinti su automobilio sandara, pagrindiniais agregatais bei jų veikimo principais. „Auto ABC“ klientai gali pasirinkti sau tinkamą laiką rytinėse, popietinėse ar vakarinėse grupėse. Taip pat yra galimybė už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai bei pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis.

Vairavimo mokyklos teritorijoje įrengta ne tik pradedantiesiems vairuotojams, bet ir automobilių sporto aistruoliams gerai žinoma praktinio vairavimo mokymo aikštelė, kurioje ne tik „Auto ABC“, bet ir kitų vairavimo mokyklų mokiniai užsuka prieš valstybinius egzaminus išmėginti jėgas ir pasitikrinti įgytas praktines žinias.

„Auto ABC“ darbuotojai – autosporto entuziastai. „Auto ABC“ ne kartą buvo ralio čempionato etapo „Aplink Lietuvą“ organizatoriumi bei globėju, bendrovės teritorijoje dažnai skelbiami startai bei įkurdinama techninė komisija. Kasmet mokomoji aikštelė virsta ir automobilių slalomo trasa, kurioje susirungia Lietuvos automobilių sporto veteranai, kviestiniai svečiai, tituluoti sportininkai ir kiti „kraujyje benzino turintys“ bičiuliai.

Atrodo, kad kitaip ir negalėtų būti, nes „Auto ABC“ mokyklą įkūrė automobilių sporto meistras, nacionalinės kategorijos sporto teisėjas, daugkartinis Lietuvos ir Baltijos šalių automobilių ralio čempionas bei prizininkas Vidmantas Čiutelė, kuris net tris dešimtmečius rengė ir legendinį ralį „Kauno ruduo“. Direktoriaus pavaduotojas Dovilas Čiutelė vienas populiariausių šalies ralio ir žiedinių lenktynių sportininkas, nuolat džiugina prie trasų susirenkančius sirgalius raudonuoju „Lada 2105 VFTS“. Šis nostalgiją keliantis bolidas D.Čiutelei daug kartų leido pasiekti finišą pirmam ir pelnyti aukščiausius titulus įvairiose Lietuvos bei užsienio varžybose.

 

 


Registracija

Mūsų vairavimo aikštelės

        Vizitinė kortelė

        

    QR kodas navigacijai

       

       

               Mūsų draugai